Polatlı Çinko Hurdası

Yıllık kullanım bakımından demirbakır ve alüminyumdan sonra gelen çinko sanayide oldukça geniş kullanım alanına sahip bir malzemedir. Özellikle otomotiv ve elektrik endüstrilerinde döküm kalıplarında, pillerin gövdelerinde, floresan lambalarda, parlak kadranlarda yaygın kullanımı vardır. Ayrıca korozyona dayanıklı bir metal olması sebebiyle pirinçnikelli gümüşalman gümüşü gibi alaşımların oluşturulmasında da kullanılır. Çinko bu yaygın kullanımı sebebiyle hurdacılar için en sık alım satımı yapılan malzemelerden biridir.

Polatlı Hurdacılık olarak hemen hemen tüm sanayi atıklarından çıkan hurda çinkonun geri dönüşümünde, gerekli analizleri gerçekleştirerek hurdanın sınıf ve kalitesine göre uygun fiyatla en iyi hizmeti vermekteyiz.

 


Hurda satmak isteyen vatandaşlara özel hızlı bir şekilde ekipler gönderilerek tüm hurdalar yerinde satın alınıyor. Polatlı Çinko hurdası alım alanında hizmet veren firmamıza kolay bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. Hurda satmak için çeşitli hizmetlere ihtiyaç duyan vatandaşlar için profesyonel bir şekilde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Tüm hurda alımları yerinde ve nakit para ile birlikte şirketimiz tarafından yapılıyor. Geri dönüşüm firmamıza çinko hurdası satmak isteyen kişilerin tercih edebileceği farklı yöntemler bulunuyor.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol